Fotbalisté Slavičína v hokejové přestřelce podlehli ve Strání

/Strání/ Slavičínští fotbalisté odehráli další mistrovské utkání u vítěze divizní skupiny E ve Strání již v pátečním termínu. Domácí se ujali vedení již po šesti minutách hry. Do půle pak přidali další dvě branky. Slavičané ve druhé půli ožili a pomohl jim příchod Fialy. Hosté dvakrát snížili na jednobrankový rozdíl, ale domácí vždy dokázali odskočit na rozdíl dvou branek. Za výkon ve druhé půli si hráči FC TVD bod zasloužil, což se nestalo a odjíždějí tak ze Strání s prázdnou. Další mistrovské utkání odehrají fotbalisté FC TVD v neděli 9. června, kdy v posledním mistrovském utkání na domácí půdě hostí FK Šternberk. Začátek duelu je v tradičním času v 10.15 hodin. /

Více +

Dorostenci Slavičína přivítají v neděli slovácký Hluk

/Slavičín/ Dorostenci Slavičína hostí v Krajském přeboru celek z Hluku. Domácí tým je v utkání favoritem, ale nemůže předposlední tým tabulky podcenit, neboť ten v jarní části prokazuje zlepšenou formu. Poslední měření sil na podzim v Hluku, skončilo výhrou Slavičanů 2:0. V minulém kole si hráči FC TVD přivezli výhru z nedalekých Bojkovic 6:2, Hluk v domácím prostředí podlehl Loukám 4:5. Utkání s Hlukem se hraje v neděli 2. června ve Slavičíně od 10.00 hodin.

Více +

Fotbalisté Slavičína se představí ve Strání již v pátek

/Strání/ Slavičínští fotbalisté odehrají další mistrovské utkání u vítěze divizní skupiny E ve Strání již v pátečním termínu. Domácí celek si v posledním utkání přivezl výhru z olomouckých Nových Sadů, kde vyhrál vysoko 4:0. Naopak Slavičané v domácím prostředí v souboji o páté místo v tabulce nestačili na Holešov a podlehli mu 0:3. Utkání ve Strání má v pátek 31. května výkop v 17.30 hodin. /

Více +

Starší přípravka FC TVD Slavičín brala na KUDY cup v Pitíně druhé místo

/Pitín/ Starší přípravka FC TVD Slavičín v sobotu 25. května obhajovala prvenství na dalším ročníku KUDY cup v Pitíně. Ten se hrál pod záštitou bývalého českého fotbalového reprezentanta Ondřeje Kúdely, který z Pitína pochází a byl na turnaji i přítomen. Na turnaj se přihlásilo 10 týmů – ČSK Uherský Brod, FC Brumov, HS Kroměříž,  1. FC Slovácko dívky WU11, 1. FC Slovácko U10, SK SV Bojkovice, TJ Štítná nad Vláří,  FK Chropyně a TJ Pitín. Mladí Slavičané nakonec brali druhé místo, když v souboji s vítězným Brumovem jim stačil bod k prvenství, ale ten se jim nakonec uhrát nepodařilo.

Více +

Fotbalisté Slavičína doma s Holešovem vyhořeli

/Slavičín/Další mistrovské utkání v této sezóně odehráli slavičínští fotbalisté na domácí půdě proti Holešovu. Po bezbrankové první půli, se nakonec ve druhé půli prosadili střelecky pouze hostující hráči. Domácí tým v oslabené sestavě, navíc bez svého kouče Petra Slončíka, na svého soupeře nestačil. Hosté z Holešova si tak upevnili pátou příčku v divizní tabulce. Další utkání odehrají Slavičané již v pátek 31. května na půdě vítěze Divize E – celku FC Strání. Utkání má výkop v 17.00 hodin.

Více +

Benjamínci FC TVD Slavičín se v neděli představili na turnaji Astona cup v Bojkovicích

/Bojkovice/ V neděli 26.5.2024 se benjamínci FC TVD Slavičín představili na turnaji pod názvem Astona cup, který pořádal klub SK Slovácká Viktorie Bojkovice. Benjamínci Slavičína poměřili síly s celky FC Brumov, SK Vizovice, SK Louky, TJ Pitín, SK Bylnice a dvěma týmy domácích SK SV Bojkovice. Začátek turnaje byl v 8.30 hodin a Slavičané  v úvodním duelu nastoupili proti domácím Bojkovicím. Mladí Slavičané v turnaji celkem nastříleli šestnáct branek a nejlepším střelcem byl Martin Šála.

Více +

Dorostenci FC TVD Slavičín nasázeli domácím Bojkovicím půltucet branek

/Bojkovice/ Dorostenci FC TVD Slavičín odehráli v sobotním dopoledni své mistrovské utkání v nedalekých Bojkovicích. To bylo také přímým soubojem o druhé místo v tabulce Krajského přeboru. Trenér Pavel Tomeček měl k dispozici kompletní kádr i s fluktuanty z A týmu – s Davidem Hamalčíkem, Františkem Kostkou a Petrem Lukášem. V prvním dějství se utkání změnilo v „one man show“ Jakuba Rapanta, který již do půle zkompletoval hattrick a Slavičané ji vyhráli o tři branky. Ve druhém poločasu se podařilo domácím snížit na rozdíl dvou branek. Poslední slovo měli ale slavičínští mladíci, kteří dvěma trefami stanovili konečný výsledek. Tři kola před koncem sezony se tak Slavičané vyšvihli na druhé místo tabulky Krajského přeboru, které budou chtít určitě udržet.

Více +

Starší přípravka FC TVD Slavičín bude v sobotu obhajovat prvenství na KUDY cup v Pitíně

/Pitín/ Starší přípravka FC TVD Slavičín bude v sobotu 25. května obhajovat prvenství na dalším ročníku KUDY cup v Pitíně. Ten se hraje pod záštitou bývalého českého fotbalového reprezentanta Ondřeje Kúdely, který z Pitína pochází. Během turnaje budou k vidění i dovednostní soutěže. Na turnaj se přihlásilo 10 týmů – ČSK Uherský Brod, FC Brumov, HS Kroměříž,  1. FC Slovácko dívky WU11, 1. FC Slovácko U10, SK SV Bojkovice, TJ Štítná nad Vláří,  FK Chropyně a TJ Pitín. Turnaj startuje v 8.30 hodin a mladí Slavičané na úvod vyzvou hráče 1. FC Slovácko U10.