POJĎ S NÁMI HRÁT FOTBAL!

Miroslav Hlad, trenér: 📢 "Je to strašně těžké něco k tomu psát, ale věřím, že prostě něco vyjde a otočí se to. Zápas byl nervózní, to je logické, ale rozdíl byl v tom, že soupeř řešil důležité situace víc v klidu. Jediné, co nám pomůže je, že se prostě budeme rvát. Vyhrajeme jeden souboj, pak druhý, dáme jednu přihrávku, dáme gól a spadne z nás tlak. Věřím, že to začne jít, že se chytne jeden hráč od druhého. Závěrem musím poděkovat hráčům, kteří přišli z rezervy, kteří měli jen 12 hodin odpočinku a ještě né úplně zdravotně v pořádku. Klobouk dolů ☝ a samozřejmě SD, to je moje naděje do budoucna. Vzkaz z kabiny je, že všichni držíme při sobě a budeme bojovat."

V rámci projektu Létající trenéři se uskutečnil na našem hřišti ... více

Hledáme trenéry, kteří budou inspirovat a posouvat naše mladé naděje ... více

STARŠÍ ŽÁCI "A"

17. kolo
ne 05.05.2024 14:45
SK Hostivař - Sportovní klub Čechie Smíchov 8:0 (2:0)

Trenér Miluše Vilímková: 📢 "Do prvního poločasu se soupeřem na čtvrtém místě tabulky, se kterým jsme v podzimní části sezóny zvítězili o jeden gól v polední minutě zápasu, kluci nyní nastoupili takticky. Ukázali svoji fotbalovou vyspělost, kdy se opakuji, ale je to jeden z cílů, a to sebevědomě si udržet svoji hru.
Poločas uzavřeli vedením 2:0. Do druhého poločasu měli kluci za úkol změnit hru a přejít do ofenzivní formace, což splnili, soupeře do hry nepouštěli a dokázali si poradit se zahuštěnou obranou a navýšit skóre o dalších šest gólů."

U9
17. kolo
pá 03.05.2024 17:00
TJ AFK Slivenec, z.s. - SK Hostivař 29:20 (10:7)

Trenér Michal Hejč: 📢 "Páteční zápasy jsou pro nás problém, hlavně když se hraje na druhém konci Prahy. Dojet na Slivenec nám trvalo stejně dlouho, jako kdyby jsme jeli do Plzně. Naštěstí jsme tam dorazili všichni v čas a s těžkým soupeřem odehráli dobré utkání. Na každém hřišti jsme prohráli a tři góly, takže v součtu jsme prohráli. Ale hrálo se kvalitní utkání a celkem kombinační fotbal."